Довгостроковий кредит на картку в Україні

Оновлено 07.11.2024

Взяти довгострокову позику на картку з щомісячним погашенням можна терміново протягом 30 хвилин. Все, що для цього потрібно, – паспорт, ІПН, банківська картка та телефон. У нашому огляді зібрані ті МФО, які надають кредит на довгий термін максимально швидко та без відмов.

Що таке довгостроковий кредит на карту?

Кредит на карту на тривалий термін дозволяє скористатися всіма перевагами кредитування протягом довгого періоду за низькою ставкою. У довгостроковій перспективі це вигідніша пропозиція для клієнта, ніж короткострокова позика.

Цей тип кредиту має особливість: клієнт вносить кошти як щомісячний платіж (або з іншою встановленою періодичністю), які йдуть на погашення і тіла кредиту, і відсотків.

Деякі компанії навіть пропонують клієнтам погашення з пролонгацією платежу. Це означає, що якщо у клієнта немає достатньо коштів для внесення планового платежу, він може його пролонгувати, сплативши лише нараховані відсотки.

Як NEOCRED складає список довгострокових позик?

У цьому розділі сайту ми зібрали пропозиції від МФО України, які надають позики на тривалий термін. Всі організації перевірені, надійні, працюють відповідно до законодавства України і регулюються Національним банком.

Щоб сформувати список компаній, що надають кредити на тривалий термін, наші менеджери проаналізували ринок мікрокредитування, вивчили умови всіх організацій і особисто перевірили їх на легальність у реєстрі.

На сайті лише об’єктивні огляди і перевірені пропозиції, реклама відсутня. Сайт створено для інформування клієнтів, а не для популяризації будь-якого з кредиторів. Список МФО в каталозі постійно оновлюється з появою нових кредиторів.

Переваги

  • Можливість взяти кредит на велику суму в Києві та будь-якому іншому місті України прямо з дому.
  • Довгострокова позика на картку дуже просто оформлюється через сайт мікрофінансової компанії та видається на Visa, Maestro та інші види карток, якими користується клієнт.
  • Банк часто не дає у борг потрібну суму і обмежує клієнтів в отриманні експрес-кредитів, чого не роблять МФО.
  • Клієнт має можливість взяти кошти у борг без комісій за видачу, страхування та інших витрат, які несуть клієнти банків.
  • Якщо терміново потрібна велика сума, обробка даних не займатиме багато часу. МФО надають усі переваги швидкого оформлення. Змінюються лише сума і метод оплати.

Недоліки

  • Велика переплата. Сума відсотків за кредитом у МФО буде вищою, ніж у банку.
  • Обмежений кредитний ліміт. У МФО можна отримати менше грошей, ніж у банку.
  • Новим клієнтам складно отримати позику. При першому зверненні отримати великий кредит майже неможливо, спочатку потрібно зарекомендувати себе.

Хто може отримати кредит онлайн?

Зазвичай до клієнтів, що хочуть отримати довгостроковий кредит, висуваються стандартні вимоги:

  • Вік старше 18 років.
  • Громадянство України.
  • Повна дієздатність.
  • Наявність стабільного джерела доходу.

Підтвердження місця роботи і доходів не вимагається, але дохід враховується. Взяти довгострокову позику може користувач із поганою кредитною історією, однак до таких клієнтів можуть висуватися додаткові вимоги.

Що потрібно для оформлення?

Для оформлення кредиту на тривалий термін потрібно мінімум документів – паспорт громадянина України та ІПН. Додаткові довідки запитуються вкрай рідко.

Також для отримання позики онлайн необхідні доступ до інтернету і банківська картка, оформлена на ваше ім’я.

Увага! Отримати позику на картку батьків або чоловіка не можна, потрібна власна платіжна картка. Не вийде використовувати кредитку або картку для соціальних виплат.

Як отримати кредит на довгий термін?

Довгостроковий кредит – це позика строком до року. Проте процедура його отримання майже не відрізняється від оформлення короткострокового кредиту. Для отримання коштів у борг потрібно:

  1. Вибрати кредитну організацію з оптимальними умовами. Це можна зробити на нашому сайті, де ви зможете порівняти пропозиції на одній сторінці.
  2. Вказати умови. На кредитному калькуляторі оберіть суму та термін позики.
  3. Заповнити заявку. Потрібно буде вказати особисті та контактні дані, а також перевірити інформацію на наявність помилок.
  4. Пройти верифікацію через систему BankID. Це підтвердить вашу особу та захистить угоду.
  5. Дочекатися рішення. У рідкісних випадках при оформленні довгострокового кредиту менеджер може зателефонувати позичальнику.
  6. Підписати кредитний договір у разі схвалення. Необхідно уважно ознайомитися з його умовами та погодитися з ними, поставивши галочку.

Також довгостроковий кредит можна отримати готівкою у відділенні. Заявку при цьому все одно подають на сайті, а до відділення приходять за грошима після схвалення кредиту.

Як повернути гроші в МФО?

У довгостроковому кредитуванні застосовується схема щомісячного погашення боргу. Зазвичай клієнт повинен вносити рівні платежі кожні 2-4 тижні.

Для повернення коштів пропонуються такі способи:

  • Оплата на сайті, в особистому кабінеті користувача. Це найшвидший спосіб, за яким платіж проходить без комісії.
  • Оплата через платіжні термінали самообслуговування. Такий платіж супроводжується комісією.
  • Оплата за реквізитами, через касу будь-якого банку України. Платіж займає до 3-х днів і супроводжується комісією.

Також МФО можуть пропонувати додаткові способи оплати, такі як погашення через онлайн-банкінг або швидкий платіж без авторизації.

Ви можете вибрати будь-який зручний варіант, важливо лише повертати борг вчасно. Також у більшості МФО можна платити завчасно, що дозволяє зменшити суму переплати.

Чому клієнти беруть довгострокові кредити в МФО?

Коли потрібно отримати онлайн довгостроковий кредит на карту, люди звертаються до МФО України, адже ці компанії не тільки розширюють свою присутність на ринку, але й дають можливість клієнтам отримати кошти з щомісячним погашенням без відмов і зайвих перевірок. Ця послуга з’явилася відносно недавно, але вже користується великою популярністю серед клієнтів через високу швидкість оформлення (на відміну від банків) та можливість отримати до 200 000 гривень на свої потреби на рік.

Як підвищити шанси на схвалення позики?

У МФО високий рівень схвалення, але відмова також можлива. Щоб підвищити шанси на схвалення позики, дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • Перевірте свою кредитну історію та погасіть активні позики, якщо вони є.
  • У заявці вказуйте тільки достовірну інформацію, всі дані перевіряються.
  • Перевіряйте заявку на наявність помилок та друкарських помилок, вони можуть призвести до відмови у видачі.
  • Заповнюйте всі поля заявки, включаючи необов’язкові.
  • Обирайте компанії, вимогам яких ви відповідаєте. Ретельно вивчіть умови кредитування перед поданням заявки.
  • Подайте заявку одразу в кілька організацій, це підвищить ймовірність схвалення як мінімум у 2 рази. Якщо вам схвалять кредит усі організації, ви завжди можете відмовитися.

Також перед оформленням довгострокової позики на велику суму рекомендується оформити в МФО невелику позику на короткий термін. Повернувши її вчасно, ви зможете зарекомендувати себе як надійного платника та підвищите свої шанси на отримання довгострокового кредиту.

Що робити у разі відмови?

У разі відмови у видачі коштів слід проаналізувати можливі причини відмови, а потім звернутися до іншої організації.

Популярні причини відмов:

  • недостовірні дані у заявці;
  • помилки та друкарські помилки в анкеті;
  • невідповідність клієнта вимогам компанії;
  • погана кредитна історія;
  • наявність активної позики у вибраній організації.

Не варто хвилюватися через відмову: в іншій організації ви маєте високу ймовірність отримати позику. Різні МФО використовують різні підходи та алгоритми оцінки особистості позичальника, тому шанс на схвалення є у кожного.

Scroll to Top