Онлайн кредит через BankID

Оновлено 01.11.2024

Отримати онлайн кредит через BankID можна протягом 10 хвилин. У списку NEOCred зібрані МФО, які пропонують своїм клієнтам пройти реєстрацію на їхньому сайті за допомогою BankID, що значно прискорює отримання позики на карту 24/7. Обирайте МФО, яке пропонує найвигідніші умови.

Що таке NEOCred?

На сервісі NEOCred зібрані всі МФО, які легально працюють в Україні. Користувач може порівняти умови кредитування як у вже відомих, так і в нових фінансових установах. Перед тим як додати дані про МФО на сайт, фахівці ретельно перевіряють наявність ліцензії у організації, умови кредитування, ставки, терміни, можливість отримати позику без паспорта або з поганою кредитною історією.

Що таке BankID?

BankID (Банк Айді) — це сервіс для верифікації користувачів (клієнтів) за допомогою даних українських банків, що дозволяє ідентифікувати особу на інтернет-сайті в онлайн-режимі для реєстрації або користування певними послугами.

Більш детальну інформацію про BankID можна знайти на офіційному сайті НБУ — https://bank.gov.ua/ua/bank-id-nbu.

Чому брати кредит через BankID безпечно?

Система BankID допомагає ідентифікувати користувача за рахунок даних, які є в банку, де у користувача відкрито рахунок. Передача персональних даних відбувається безпечно, оскільки інформація передається у зашифрованому вигляді. Ініціювати передачу даних може лише користувач. Таким чином ніхто не може передати фінансовій установі дані користувача, і їх неможливо переплутати з іншими даними. Така ж система діє в країнах ЄС і США.

У BankID є вся необхідна інформація про споживача – від номера його паспорта та ІПН до номера телефону. Оформляючи кредит онлайн через BankID, користувач економить час, а МФО отримує всі необхідні для оформлення позики документи клієнта.

Переваги

Оформляючи кредит через BankID, клієнт отримує такі переваги:

  • економія часу;
  • надійність;
  • доступність користувачам;
  • легкість у застосуванні;
  • не потрібно вказувати жодних реквізитів;
  • мінімум документів для укладання договору;
  • безпека.

Проводячи ідентифікацію клієнта через BankID, МФО впевнені, що споживач надав свої персональні дані, а позичальник – що інформацією не зможуть скористатися шахраї, оскільки доступ до системи мають лише акредитовані установи.

Недоліки

Система не підходить тим користувачам, у яких немає особистого кабінету в якомусь українському банку. Без пароля та логіна від кабінету в банку неможливо пройти ідентифікацію через BankID.

Також скористатися системою можуть не всі клієнти українських банків, проте перелік їх постійно розширюється.

Умови та вимоги для отримання позики

Використання системи BankID значно спрощує отримання позики від МФО, але клієнту також потрібно:

  • відповідати віковим вимогам МФО;
  • мати діючу банківську картку та працюючий мобільний телефон;
  • правильно заповнити заявку на кредит;
  • бути громадянином України.

Отримати кредит через BankID легше та швидше порівняно з іншими способами. Це економить час, споживач не помилиться при зазначенні реквізитів картки чи паспорта, а МФО одразу отримує всю необхідну інформацію. Деякі МФО для заохочення використання клієнтами системи можуть запроваджувати для таких споживачів спеціальні програми лояльності, залежно від кредитної історії.

Як взяти кредит за допомогою BankID?

Взяти кредит на картку через BankID в Україні можна на цій сторінці. Для цього вам потрібно вибрати зі списку наше МФО та бути клієнтом одного з банків, які підтримують цей сервіс.

Список банків та МФО, які підтримують BankID.

Як швидко оплатити позику?

Онлайн. Ви можете зробити переказ зі своєї банківської картки або рахунку. Великою популярністю користуються сервіси інтернет-банкінгу, такі як Приват24.

Офлайн. Розрахуватися з боргом можна через каси фінансових установ, термінали оплати та банкомати. Попередньо уточніть реквізити своєї МФО або номер кредитної угоди для переказу.

Зверніть увагу: краще заздалегідь вносити гроші на рахунок МФО. Ви можете допустити прострочення випадково, наприклад, через технічний збій під час здійснення переказу. Фінанси не завжди надходять до отримувача миттєво.

Що робити, якщо немає можливості закрити мікропозику вчасно?

МФО надають онлайн-кредити без відмови, включаючи позичальників, з якими відмовились співпрацювати банки. Однак це не означає, що при невиплаті боргів вони будуть так само лояльні.

Важливо! Мікрофінансові організації мають такі ж права на стягнення боргів, як і традиційні банки. Відмова від виплати мікропозики може призвести до передачі справи колекторам, а в подальшому – до суду.

Якщо ви не можете погасити мікрокредит у визначений термін, рекомендується:

  1. Дізнатися про послугу пролонгації. Завдяки їй ви зможете відкласти виплату боргу на певний період (як правило, у межах 2-4 тижнів). Ні пені, ні погіршення кредитної історії, ні інші санкції з боку МФО вам не загрожують. Вам потрібно буде сплатити лише нараховані відсотки на позику, а «тіло» кредиту можна погасити згодом.
  2. Якщо пролонгація неможлива, зв’яжіться з представниками МФО та розкажіть про своє складне фінансове становище. Зазначимо, що у сфері мікрокредитування існує велика конкуренція. Компанії не хочуть втрачати нових та постійних клієнтів, тому можуть піти на зустріч боржникам. Фахівці запропонують вам вихід із ситуації.

Не намагайтеся ховатися від представників кредитної компанії. Інакше ваша процентна ставка по позиці буде зростати, а ваша репутація позичальника — погіршуватися. МФО передають інформацію про виплату мікрокредитів до БКІ.

Що робити при відмові МФО?

Якщо у видачі мікропозики вам відмовлено, не впадайте у відчай. Подайте заявку в іншу компанію, бажано — нову МФО (їхні вимоги до потенційних клієнтів завжди мінімальні).

Також обміркуйте, з якої причини вам могли відмовити у позиці? Можливо, ви надали недостовірну інформацію про себе та свій фінансовий стан або заповнили не всі графи анкети? Під час подання нової заявки врахуйте такі рекомендації:

  • Не намагайтеся обманути МФО. Хоча вони не перевіряють кредитну репутацію потенційних позичальників, інформація про вашу кредитну історію у них є.
  • Якщо ви боїтеся допустити помилку під час оформлення кредиту, зв’яжіться з представниками організації – по телефону або онлайн.
  • За можливості вкажіть додаткові джерела доходу та інформацію про цінні активи (нерухомість, яка здається в оренду, банківські депозити тощо).
  • Не подавайте заявку одночасно в кілька кредитних компаній. Це також може стати причиною відмови з боку МФО.

Ми рекомендуємо вибрати одну мікрокредитну компанію, умови співпраці з якою повністю вас влаштовують. Ставши її постійним клієнтом, ви зможете розраховувати на бонуси та спеціальні пропозиції: збільшений кредитний ліміт, зменшену процентну ставку, триваліший період кредитування, знижки на позики тощо.

Scroll to Top